Troskliwe misie

Podobny obraz

TROSKLIWE MISIE

Nasza grupa liczy 24 dzieci w tym 10 dziewczynek i 14 chłopców w wieku 5 i 6 lat. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w zajęciach oraz zabawach dowolnych, a także organizowanych przez nauczycieli. Jesteśmy już starszakami, więc przygotowujemy się systematycznie do roli ucznia. Dzięki różnym ćwiczeniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści. Każdy starszak w naszej grupie zna kodeks przedszkolaka i stara się przestrzegać tych zasad. Lubimy bawić się z naszymi kolegami  w kącikach zainteresowań, bo są ciekawe i znajduje się w nich wiele zabawek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała :).

Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że będzie to rok ciekawy, obfitujący w niezapomniane przeżycia. A praca w tym roku szkolnym przyniesie satysfakcję i radość  z poznawania otaczającego nas świata zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Nasze Panie:

nauczyciele: