ZESTAW ZABAW CZĘŚĆ 12

Propozycja zabaw na dziś!

,,Miasto z kartonów” - jeśli masz w domu zalegające kartony, przydadzą Ci się jeszcze flamastry i szeroka taśma. Zbudujcie kartonowe miasto, bazę, zamek, statek piratów, za może nawet rakietę kosmiczną? Dajcie się ponieść wyobraźni niezależnie od ilości kartonów!

,,Zbuduj najwyższą wieżę z klocków” - każdy lubi zabawy polegające na rywalizacji. Dzieci szczególnie! Na pewno macie w domu ogromny zapas klocków. Wybudujcie z nich wieżę! Jak najwyższą, a do tego w jak najkrótszym czasie.

,,Domowe zawody w kręcenie hula hop” - pomysł na zabawę z rywalizacją to kręcenie hula hop. Komu uda się najdłużej wytrzymać, ten wygrywa. Nie masz hula hop? Skacz na skakance lub odbijaj piłeczkę lub balon.

,,Odbij balon jak najwięcej razy” - do tej zabawy potrzebny jest balon i zawodnicy, którzy będą go odbijać. Liczcie ile razy uda Wam się odbić zanim dotknie podłogi. A gdyby tak spróbować odbijać balon nogami? Ciekawe jaki będzie Wasz rekord?

,,Kręgle” - co powiesz na domowe kręgle? Niech kulą będzie piłka, a kręglami butelki z wodą lub papierowe kubeczki.

MIŁEJ ZABAWY!

Data dodania: 2020-06-09 12:03:23