REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 (kliknij w pasek)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

 

DYREKTOR:

mgr Katarzyna Just

 

WICEDYREKTOR:

mgr Małgorzata Pietras

 

ODDZIAŁ I ,,SMERFY"

Nauczyciele:

  • mgr Katarzyna Szkudlarek
  • mgr Ewelina Lipska
  • mgr Małgorzata Pietras

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Rucińska
  • Sylwia Garstka

 

ODDZIAŁ II ,,PLASTUSIE"

Nauczyciele:

  • mgr Michalina Kuchta
  • mgr Izabela Kłos
  • mgr Krystyna Waszak

Pomoc nauczyciela:

  • Anna Nowicka
  • Kamila Cybulska
  • Ewelina Adamczak

 

ODDZIAŁ III ,,KUBUŚ PUCHATEK"

Nauczyciele:

  • mgr Bernadeta Słaboszewska
  • mgr Milena Sikora

Pomoc nauczyciela:

  • Agnieszka Olejnicka

 

ODDZIAŁ IV ,,RYBKI"

Nauczyciele:

  •  mgr Lucyna Dezor
  • mgr Ewelina Lipska
  • mgr Krystyna Waszak

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Wenz

 

ODDZIAŁ V ,,KRASNALE"

Nauczyciele:

  • mgr Hanna Kijanka
  • mgr Izabela Kłos
  • mgr Katarzyna Just

Pomoc nauczyciela:

  • Sławomira Filoda

 

ODDZIAŁ VI ,,SKRZATY"

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Krzemińska
  • mgr Krystyna Waszak

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Piotrowska

 

ODDZIAŁ VII ,,TROSKLIWE MISIE"  (ul. Rolna) 

Nauczyciele:

  • mgr Alina Szczublewska
  • mgr Bogusława Kluska
  • mgr Małgorzata Pietras

Pomoc nauczyciela:

  • Bernadyna Wylegała

 

ODDZIAŁ VIII ,,JAŚ I MAŁGOSIA"  (ul. Rolna) 

Nauczyciele:

  • mgr Joanna Góral - Przesłańska
  • mgr Bogusława Kluska
  • mgr Katarzyna Just

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Kolassa

 

ODDZIAŁ IX ,,KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"  (ul. Rolna) 

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Stróżyńska
  • mgr Miroslava Banaszak

Pomoc nauczyciela:

  • Hanna Łazowska

 

ODDZIAŁ X ,,PSZCZÓŁKA MAJA"  (ul. Rolna) 

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Nawrot
  • mgr Milena Sikora

Pomoc nauczyciele:

  • Iwona Bocheńska

 

Język angielski

  • mgr Miroslava Banaszak

 

Religia

  • mgr Urszula Rychlik

 

Logopeda

  • mgr Monika Wesołek – Wolska
  • mgr Eliza Skowron

 

Zajęcia rewalidacyjne

  • mgr Bernadeta Słaboszewska

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  • mgr Joanna Góral - Przesłańska

 

Zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

  • mgr Ewelina Lipska

 

Intendent

  • mgr inż. Renata Machowina

 

Sekretarka

  • mgr Alina Sommerfeld

 

Pracownicy kuchni:

  • Renata Bednarek
  • Magdalena Furman
  • Agnieszka Filoda
  • Arleta Misiołek
  • Małgorzata Kita
  • Justyna Stróżyńska (ul. Rolna)

 

Woźni, dozorcy:

  • Adam Majewski (ul. Rolna)
  • Włodzimierz Wiąz

 

Data dodania: 2018-04-17 13:47:12
Data edycji: 2022-03-10 08:15:52
Ilość wyświetleń: 4723
Godło
Kontakt

64-700 Czarnków

ul. Wroniecka 13

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej