Jaś i Małgosia

W ciemnym borze,w ciemnym lesie

Z wielkimi drzewami

Szło ścieżkami dwoje dzieci

Byli w lesie sami

To Jaś i Małgosia

W lesie się zgubili

I do chaty złej Baby Jagi trafili

Nasza grupa nie musi bać się „Baby Jagi” bo opiekują, troszczą się i dbają o nasze bezpieczeństwo Pani: Alina Szczublewska, Bogusława Kluska, Katarzyna Just oraz Małgorzata Kolassa. Do naszej grupy uczęszcza 10 dziewczynek i 14 chłopców. Większość z nas chodzi już 2 i 3 rok do przedszkola, więc coraz lepiej się znamy. Dołączyły do naszej grupy nowe dzieci, serdecznie ich przyjęliśmy i troskliwie się nimi opiekujemy - bo są one jeszcze mało samodzielne, ale szybko się uczą, dlatego pomagamy sobie wzajemnie. Przychodzimy do przedszkola bardzo chętnie i chętnie bierzemy udział w różnych zabawach i zajęciach. Dwa razy w tygodniu uczestniczymy w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, które prowadzi Pani Miroslawa Banaszak. Bardzo lubimy zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań, lubimy także tańczyć i śpiewać, jednak najbardziej lubimy bawić się na placu przedszkolnym.  Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, przestrzegamy zasad kodeksu grupowego, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwanie i doświadczenie, czeka nas jeszcze wiele zabaw, zajęć, spotkań i doświadczeń, które rozwiną naszą osobowość i charakter.

Data dodania: 2019-08-27 08:57:49
Data edycji: 2019-09-22 12:20:04