Skrzaty

Jeśli ktoś wpadł w tarapaty

To na pomoc woła skrzaty

Ale jakby się nie patrzył

Nigdy skrzata nie podpatrzy.

Każdy skrzat zasadę ma

Robi wszystko cicho sza.

Witamy wszystkich w Nowym Roku Szkolnym 2019/2020.

Skrzaty – to jedna z najstarszych grup w przedszkolu – mamy już 6 lat. Nasz oddział liczy 25 dzieci – 13 dziewczynek i 12 chłopców. Mamy piękne, kolorowe książki „Nowe przygody Olka i Ady” poziom BB+.

Czeka nas wiele ciekawych przygód – zabaw i zajęć, dzięki którym będziemy poznawać i odkrywać świat. Wycieczki, spacery i uroczystości, dostarczą nam miłych, niezapomnianych wrażeń. Podczas zabaw w sali i na podwórku przedszkolnym będziemy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Jesteśmy już samodzielni, więc na pewno poradzimy sobie z wszystkimi zadaniami. Uczyć, pomagać oraz troszczyć się o nas będą panie:  Krystyna Waszak, Bernadeta Słaboszewska i Elżbieta Piotrowaska. Dwa razy w tygodniu będą odbywały się zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez panią Miroslavę Banaszak. Religii uczyć nas będzie pani Urszula Rychlik, również dwa razy w tygodniu po 30min .

Jesteśmy już teraz SKRZATAMI, więc do pracy wszyscy ochoczo się zabieramy. Życzymy sobie oraz innym dzieciom, by ten nowy rok szkolny był pełen radości, uśmiechów i zabawy.

Data dodania: 2019-08-27 09:02:20
Data edycji: 2019-11-07 19:57:11