UWAGA RODZICE - WAZNA INFORMACJA

SZANOWNI RODZICE NASZYCH WYCHOWANKÓW

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, a zaraz po nich ferie zimowe. Biorąc pod uwagę poprzednie lata i małą frekwencję dzieci w tym okresie, a teraz jeszcze czas epidemiologiczny na świecie, zwracam się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie nauczycielkom poszczególnych grup do 14.XII.2020 r. czy Państwa dziecko będzie uczęszczało w okresach niżej wyszczególnionych do Przedszkola. Proszę o przekazanie przemyślanej decyzji. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość. Informacja umożliwi nam sprawną i ekonomiczną organizację pracy placówki w tym okresie.

• XII.2020 r. – WIGILIA
  • XII.2020 r. – 31.XII.2020 r. – CZAS MIĘDZY ŚWIĘTAMI, A SYLWESTREM
  • I.2021r. - 15.I.2021 r. - FERIE ZIMOWE

Z poważaniem