Drodzy Rodzice !!!

W związku z wiztą Pani pielęgniarki, która przekazała dzieciom wiadomości teoretyczne na temat prawidłowego mycia zębów oraz przeprowadziła pokaz i ćwiczenia praktyczne, uprzejmie prosimy aby każde dziecko przyniosło do przedszkola na poniedziałek 4 marca kubeczek oraz szczoteczkę do mycia zębów (pasta zostanie zakupiona z pieniążków grupowych). Dzieci będą każdego dnia doskonaliły prawidłową technikę mycia ząbków przez okres 7 dni. Po tym okresie tj. 13 marca ponownie odwiedzi nas Pani pielęgniarka w celu sprawdzenia poprawności techniki mycia ząbków. W piątek 15 marca dzieci zabierają do domku akcesoria służące do mycia ząbków by dalej doskonalić technikę mycia pod okiem rodziców.
                                                                                                                                                                                                     Dziękujemy ;)

Data dodania: 2019-02-27 21:48:05