2019.06.05 Świętujemy Dzień Dziecka

Świętujemieckay Dzień Dziecka

Często gości zapraszamy, a dziś swoje święto mamy - Dzień Dziecka. Przygotowano dla Nas wiele atrakcji, są zamki dmuchane i z chusty kolorowe fale, są zabawy i gry i konkursy. Bardzo nam się to podoba, a w sekrecie Wam powiemy, że dajemy radę ;), chwilka odpoczynku i już gotowi ruszamy do dalszej zabawy. Życzenie jedno mamy, by takie dni się często powtarzały :)

W tym radosnym dniu (i nie tylko) Wasze panie życzą Wam 100 lat pomyślności! Niech Wam życie w szczęściu płynie, Niech Was radość nie ominie! Dziś pragniemy złożyć Wam życzenia szczęścia, zdrowia, powodzenia! Niech Wam słonko jasno świeci i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości.

Data dodania: 2019-06-09 20:12:09
Data edycji: 2019-06-09 20:53:19