2019.05.23 Wizyta strażaków

"Dzielni strażacy"

Prawie każdy chłopiec, a może nawet i dziewczynka, gdy dorośnie chce zostać strażakiem. Dobrze wiemy, że strażak jest dzielny i odważny i nie tylko gasi pożary, ale też pomaga w rónych sytuacjach, np:. kiedy jakiś kotek ucieknie wysoko na drzewo, to strażak pomoże mu zejść, albo gdy pszczoły zamieszkaja w nieodpowiednim miejscu strażak też pomoże. Dzisiaj przyjechali do naszego przedszkola strażacy!!! Trzema wozami strażackimi!!! A każdy był inny i mogliśmy z bliska je podziwiać, a nawet przymierzyć chełm strażaka - wcale nie jest lekki. To był super dzień. Dziękujemy Wam Dzielni Strażacy :)

Data dodania: 2019-05-26 20:22:12
Data edycji: 2019-05-26 20:52:45