2019.05.14 Z Pyrkiem bezpieczniej

Pyrek przyjacielem dzieci

Dzisiaj w przedszkolu odwiedził nas Pyrek - to przyjaciel dzieci, któremu bardzo zależy na naszym bezpieczeństwie, jest on częścią programu edukacyjnego Policji skierowanego do wszystkich dzieci (tych mniejszych i tych większych). Opowiadał nam o tym, jak mamy postępować w różnych sytuacjach, które będą dla nas niebezpieczne i jak mamy rozpoznawać takie zdarzenia. Pyrek opowiadał nam co możemy robić w wolnym czasie wolnym, a raczej jak postępować, by nie stała nam się krzywda. Jest bardzo mądry i udzielił nam wielu cennych wskazówek, zaprzyjaźniliśmy się z Pyrkiem i mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi.

Dziękujemy Pyrku za Twe rady i zapewniamy, że z nich skorzystamy.

Data dodania: 2019-05-21 09:02:42
Data edycji: 2019-05-21 09:27:00