2019.03.07 Mali ogrodnicy

Mali ogrodnicy sadzą bratki

Zbliża się Wiosna i wszyscy już chcemy żeby przyroda obudziła się do życia, chcemy dużo słońca i kolorów. Każdego dnia dowiadujemy się w przedszkolu nowych rzeczy, a ostatnio pani pokazywała nam jak zbudowany jest kwiat. Wiemy, że ma korzenie, którymi się odżywia, łodygi i liście, a na samej górze przepiękny kwiat, który dumnie odwraca się do słońca. Wiadomo, że słuchamy o czym pani nam opowiada, ale zobaczyć i dotknąć to zupełnie inna sprawa.Każdy z nas otrzymał swojego bratka w doniczce i mogliśmy z biska go podziwiać, a później posadzić we wcześniej przygotowane nasze doniczki. Tak nam się super udało, że bratki były prezentem dla mam na Dzień Kobiet;)

Data dodania: 2019-03-13 21:52:54
Data edycji: 2019-03-13 22:04:17