2019.02.06 Bal w przedszkolu

Czas karnawału, to czas zabaw, tańców, a także wspaniałych przebrań. Również my przedszkolaki z niecierpliwością czekaliśmy na nasz bal, a nasze stoje karnawałowe od dawna czekały wyszykowane. W dniu balu każdy z nas wspaniale się wystroił
i do tańca z przyjaciółmi z grypy ochoczo przystąpił.
Wsród nas znalazły się księżniczki, motylki, pszczółki, ale również piraci i inni wspaniali przebierańcy, nawet nasze panie nie zawiodły i przebraniem niespodziankę nam zrobiły. Zabawom końca nie było, a zaproszony specjalnie do nas gość - Elsa z Krainy Lodu bawił się z nami wyśmienicie. Już nie możemy doczekać się spotkania karnawałowego za rok, ciekawe jakie stoje przygotujemy;)

Data dodania: 2019-02-12 07:44:45
Data edycji: 2019-02-12 08:06:21