WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

''ZŁOTE GODY'' - WYSTĘP SKRZATÓW W CZARNKOWSKIM RATUSZU

W dniu 8 października w Urzędzie Miasta Czarnków odbyła się wzruszajaca uroczystość podczas której pary małżeńskie świętowały 50- lecie wspólnego życia. Całą uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy „Skrzatów”, które zaprezentowały układy taneczne do utworów z lat młodości jubilatów, co dodało niezwykłej atmosfery i nostalgii. Na zakończenie występów wybrzmiał „Sto lat” zagrany na bum bum rurkach. Na pamiątkę tej uroczystości dzieci wręczyły jubilatom drobne upominki.

Wszystkim Jubilatom życzymy wielu lat pełnych miłości, szczęścia i zdrowia. Niech każdy dzień będzie dla Was powodem do radości, a wspólnie spędzone chwile przynoszą tylko uśmiech i spełnienie. Gratulujemy pięknej drogi, jaką przeszlliście razem!

Katarzyna Szkudlarek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy do obejrzenia filmu z występu grupy "Skrzatów", który dostępny jest na oficjalnym kanale filmowym Miasta Czarnków na YouTube.

Występ grupy Skrzatów z Przedszkola Bajkowy Świat podczas uroczystości w Ratuszu 50-lecia małżeństwa (youtube.com)

Data dodania: 2024-10-10 21:53:18
Data edycji: 2024-10-10 22:03:23