ZEBRANIE Z RODZICAMI

UWAGA SZANOWNI PAŃSTWO,

wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zdecydowaliśmy, że dnia 04.09.2020 roku odbędą się zebrania rodziców w poszczególnych grupach. Każda osoba, która zdecyduje o uczestnictwie w zebraniu jest zobligowana do przestrzegania procedur bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce.

Przychodząc na zebranie, zobowiązani są Państwo do:

• założenia maseczki lub przyłbicy,
  • założenia rękawiczek jednorazowych, które należy przy wejściu do przedszkola zdezynfekować,
  • założenia obuwia ochronnego,
  • zachowania bezpiecznej odległości (1,5 metra) od siebie.

Wchodząc do sali zajmujecie Państwo miejsce, zachowując bezpieczną odległość od drugiej osoby. Zebrania w poszczególnych grupach będą rozpoczynały się i kończyły o wyznaczonym czasie. Dlatego też, bardzo prosimy o bezwzględne przestrzeganie ram czasowych. Wejście do przedszkola o wyznaczonym czasie.

Budynek przedszkola na ulicy Wronieckiej 13:

• Grupa „SMERFY” – godz. 16:30 (wejście od strony placu zabaw),
  • Grupa „PLASTUSIE” – godz. 16:30 (wejście główne),
  • Grupa „KUBUŚ PUCHATEK” – godz. 16:50 (wejście główne),
  • Grupa „RYBKI” – godz. 16:40 (wejście główne),
  • Grupa „KRASNALE” – godz. 17:00 (wejście główne),
  • Grupa „SKRZATY” – godz. 17:10 (wejście główne).

Budynek przedszkola na ulicy Rolnej 2:

• Grupa „TROSKLIWE MISIE” – godz. 16:30,
  • Grupa „JAŚ I MAŁGOSIA” – godz. 16:50,
  • Grupa „KRÓLEWNA ŚNIEŻKA” – godz. 16:40,
  • Grupa „PRZCZÓŁKA MAJA” – godz. 17:00.

Zebrania będą trwały nie dłużej niż 45 minut. Nauczycielki są zobowiązane do tego, aby zapewnić Państwu bezpieczne opuszczenie terenu przedszkola. Każda grupa skończy zebranie w innym czasie. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą długopisu i swojego notesu. Informujemy, że na zebraniach będzie możliwość dokonania wpłaty na Komitet Rodzicielski, ubezpieczenie dziecka i książki.

Rodzic podpisuje odpowiednie oświadczenie, które jest dostępne na stronie internetowej przedszkola i będzie również dostępne na sali, w której odbywać się będzie zebranie.

Data dodania: 2020-08-31 22:06:49
Data edycji: 2020-08-31 22:17:22