ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ''ZOSTAŃ ZNAJOMYM SWOJEGO DZIECKA''

Dzień Bezpiecznego Internetu niedawno się odbył, dlatego chcielibyśmy przypomnieć, jak ważne jest, aby zapewnić naszym dzieciom bezpieczne korzystanie z Internetu. Obecnie trwają ferie zimowe, a dla wielu dzieci to kolejny powód, aby spędzać więcej czasu przed ekranem. Dlatego warto jeszcze bardziej uważać na to, co nasze pociechy oglądają online oraz ile czasu na to poświęcają.

Polecamy zapoznanie się z różnymi stronami internetowymi dotyczącymi bezpiecznego surfowania po sieci przez dzieci ( linki poniżej). Na tych stronach znajdziemy wiele cennych informacji, porad oraz narzędzi, które mogą nam pomóc w monitorowaniu aktywności naszych dzieci w Internecie.

Projekt edukacyjny "Zostań znajomym swojego dziecka" jest  doskonałym źródłem wskazówek, instrukcji i materiałów edukacyjnych na temat bezpieczeństwa w Internecie. Zachęcamy do zapoznania się z nim i wykorzystania jego treści, aby lepiej zrozumieć, jakie zagrożenia mogą czyhać na nasze dzieci w sieci.

Mamy nadzieję, że razem możemy zapewnić naszym dzieciom bezpieczne i wartościowe korzystanie z Internetu.

Data dodania: 2024-02-12 10:05:12
Data edycji: 2024-02-12 10:16:33