WYSTĘP DLA SENIORÓW W MIEJSKIM CENTRUM KULTURY

Dnia 27 listopada na zaproszenie „Seniorów Miasta Czarnków” udaliśmy się do Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. Nasi podopieczni z grupy Skrzaty oraz grupy Krasnale zaprezentowali krótki występ artystyczny, w którym m.in. wystąpili laureaci konkursu recytatorskiego Kalina oraz Dominik oraz laureatka Konkursu Piosenki Ludowej "MALWA" Jagoda Jessa, śpiewając piosenkę „Laboga Dziewuszki”. Na koniec występu dzieci z grupy Skrzaty zatańczyły taniec z pomponami. Podsumowując występ artystyczny dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę „Mam tę moc”, po której otrzymały ogromne brawa oraz w podziękowaniu każde dziecko otrzymało słodycz.

Data dodania: 2023-10-31 07:41:59
Data edycji: 2023-11-02 07:46:04