Wycieczka

Drodzy Rodzice

Wycieczka do ZOO, o której rozmawialiśmy na zebraniu odbędzie się 24 września (w piątek).

• Wyjazd o godz. 7:30 z przedszkola,
  • zbiórka przed przedszkolem 7:20
  • powrót ok. godz. 15:00 - 16:00 (wszystko zależy od chęci i kondycji dzieci) dokładniej poinformuję sms-em
    z autokaru, kiedy będziemy bliżej Czarnkowa.)

W programie lekcja edukacyjna z przewodnikiem prowadzona na terenie Ogrodu Zoologicznego - to zajęcia w otoczeniu podopiecznych ZOO. Podczas spaceru przewodnik łączy teoretyczną wiedzę z obserwacją żywych zwierząt.

Dla dzieci w wieku 6 lat poznańskie ZOO przygotowało lekcję
pt.: Niezwykli mieszkańcy Ogrodu Zoologicznego”  - dzieci poznają najczęściej odwiedzanych mieszkańców ZOO. Podczas wspólnego spaceru przewodnik opowie m.in.: o lwach, słoniach sawannowych, tygrysach, wilkach i niedźwiedziach. W programie wycieczki, w miarę możliwości przewidziana również przejażdżka Melexem.

Koszt wycieczki to 50 zł.

P.s. Więcej informacji podam w najbliższym czasie :)

Jeśli któryś Rodzic już dzisiaj wie, że jego dziecko na 100% nie pojedzie (z różnych powodów), proszę zgłosić do wychowawcy, do piątku 10 września osobiście lub telefonicznie. Osobiście jednak serdecznie zapraszam i zachęcam - już długi czas nie mogliśmy nigdzie wyjeżdżać i nikt z nas nie wie jak długo będziemy mieli taką możliwość, więc gorąco zapraszam. Pamiętajmy również
o tym, że jako grupa w takim składzie jesteśmy ze sobą ostatni rok :(

Pozdrawiam JGP