WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

''WITAJCIE W NASZEJ BAJCE'' - PRZEDSTAWIENIE RODZICÓW I DZIECI Z GRUPY ''KRÓLEWNA ŚNIEŻKA''

„Witajcie w naszej bajce,

słoń zagra na fujarce,

Pinokio nam zaśpiewa,

zatańczą wkoło drzewa,

Tu wszystko jest możliwe,

zwierzęta są szczęśliwe,

A dzieci wiem coś o tym

latają samolotem…”

W dniu 15.05.2024 r. nasze przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Witajcie w naszej bajce” w wykonaniu rodziców i dzieci z grupy „Królewna Śnieżka”. Głównym bohaterem spektaklu był Pan Ambroży Kleks, wielki podróżnik, który na prośbę dzieci wyczarował nową bajkę… i  przeniósł je w niezwykły, fantastyczny, pełen magii świat i interesujących postaci. Wszyscy wyruszyli w długą podróż dookoła świata, poznając różne kraje, zabytki i turystyczne ciekawostki. Odkrywając piękne zakątki odwiedzili  między innymi Hiszpanię, Włochy, Wenecję, Indie, Australię , Tanzanię, Egipt oraz Stany Zjednoczone.

Każdy o czymś opowiadał tak ciekawie i wspaniale, że już wyjazd na wakacje niepotrzebny był im wcale.  To była super przygoda, pełna radości i niezapomnianych przeżyć.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za zaangażowanie i przygotowanie tego wyjątkowego przedstawienia.

Data dodania: 2024-05-20 21:58:40
Data edycji: 2024-05-20 22:03:53