WARSZTATY MUZYCZNE

Na chwilę przed przyjściem zajączka do przedszkola dzieci uczestniczyły w warsztatach muzycznych. Przyjechał na nie pan Tomek i przywiózł ze sobą mikser. Jednak zamiast miksować składniki na ciasto świąteczne miksował głosy dzieci, a nawet pań. Pan Tomek tworzył naprawdę niesamowite rzeczy. Potrafił z głosu 3 – letniego malucha „zrobić” głos   18 – letniego chłopca. Zresztą na specjalne życzenie przedszkolaka. Niektóre nagrania głosów dzieci przyspieszał, inne spowalniał, a z niektórych tworzył nawet głos dinozaura. Na zakończenie tak zmiksował piosenkę zaśpiewaną przez panie, że była ona zupełnie niezrozumiała. Brzmiała tak, jakby panie śpiewały ją w obcym języku.

Śmiechu i radości było przy tym bardzo dużo i dzieci zaprosiły pana Tomka na kolejne spotkanie.

Data dodania: 2024-03-27 14:47:59
Data edycji: 2024-03-27 15:00:17