WALENTYNKI

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Dzień 14 lutego był dla dzieci z przedszkola „Bajkowy Świat” prawdziwym, dniem miłości i przyjaźni. Dniem czerwonym! Tego dnia w każdej grupie wiekowej obchodziliśmy  to święto bardzo wesoło – przedszkolaki świetnie się bawiły przy muzyce, wykonały różne walentynkowe zadania przygotowane przez panie nauczycielki. Rozmawialiśmy o miłości i uczuciach jej towarzyszących, o tym, jak można okazywać miłość bliskim osobom, nie tylko od święta. Dzieci wykonały ozdobne czerwone serduszka, które zabrały do domu, aby obdarować nimi rodziców jako osoby, które najbardziej kochają. Oczywiście najważniejszą tego dnia i najbardziej oczekiwaną przez wszystkich była chwila przekazania zawartości Walentynkowej poczty. W tym dniu nie mogło zabraknąć także słodkich upominków dla dzieci i pań. Dzień Walentynowy zostaje zaliczony do bardzo udanych. Był to dzień miłych wrażeń, miłości i życzliwości.

Data dodania: 2023-02-14 21:21:28
Data edycji: 2023-02-14 21:29:26