UWAGA RODZICE - informacja dotycząca wyprawek

Sznowni Rodzice!

Nauczycielki na stronach poszczególnych grup umieściły prośbę dotyczącą przyniesienia do Przedszkola akcesoriów szkolnych typu: kredki, klej itp.

Informuję, że robimy to z troski o naszych wychowanków. GIS zalecił dezynfekcję wszystkich przedmiotów, które używają dzieci - co czynimy (zabawki, stół, krzesła itp.) Nie ma możliwości dezynfekcji każdej kredki, którą dziecko bierze do ręki, a za moment z tej samej kredki chce skorzystać inne dziecko.

Dlatego widzimy konieczność, aby każdy nasz wychowanek posiadał własne przybory szkolne z których korzysta indywidualnie.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Katarzyna Just