ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

W roku 2021 Światowy Dzień Zdrowia przypada na 7 kwietnia, zachęcamy  dzieci oraz dorosłych do dbania o swoje zdrowe i prowadzenie zdrowego stylu życia poprzez promowanie zasad spożywania właściwych pokarmów, korzystania z ruchu na świeżym powietrzu. oraz dbania o czystość i higienę osobistą.

Zgodnie z koncepcją pracy naszego przeszkola w roku szkolnym 2020/2021 pt.: ,,Zdrowy styl życia" warto przypomnieć, że zdrowy styl życia to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie życia! Prawdą jest, że o zdrowie i dobre samopoczucie warto dbać już od najmłodszych lat. Kochamy swoje dzieci

i chcemy dla nich jak najlepiej więc kształtujmy u nich mądre i zdrowe nawyki, realnie wpływając na ich lepszą przyszłość.

W przedszkolu każdego dnia, w każdej minucie pobytu realizujemy wychowanie "zdrowego" przedszkolaka. Już od pierwszego umycia rączek przed śniadaniem, poprzez wszystkie czynności realizowane przez cały dzień...

,,ZDROWIE, TO BEZCENNY SKARB KAŻDEGO CZŁOWIEKA"

Data dodania: 2021-04-06 22:17:16
Data edycji: 2021-04-06 22:27:30