WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

STRAŻACY Z KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CZARNKOWIE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu!

21.05.2024r. mieliśmy przyjemność gościć strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie.  Spotkanie z naszymi gośćmi stworzyło warunki umożliwiające pogłębianiu wiedzy przedszkolaków na temat bezpieczeństwa oraz zasad postępowania w przypadku zagrożenia. Ponadto było okazją do utrwalania numerów alarmowych, przybliżenia przedszkolakom specyfiki pracy strażaka, prezentacji wozu strażackiego, a także sprzętów niezbędnych do wykonywania działań ratowniczo-gaśniczych.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, życzliwość i zaangażowanie. Dzisiejsza interakcja z osobami odpowiedzialnymi za nasze bezpieczeństwo była bardzo wartościowa, a przebieg spotkania i rozmowa kierowana niezwykle pouczająca.

D  Z  I  Ę  K  U  J  E  M  Y  :)

Data dodania: 2024-05-21 17:42:46
Data edycji: 2024-05-21 18:05:53