WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

''RZEPKA'' PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU RODZICÓW Z GRUPY ''SKRZATY''

W dniu 20 maja 2024 roku w ogrodzie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Czarnkowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatralne. Rodzice dzieci z grupy Skrzaty wcielili się w role bohaterów popularnej bajki "Rzepka" autorstwa Juliana Tuwima. Wydarzenie to przyciągnęło licznych widzów – dzieci, nauczycieli oraz rodziny przedszkolaków. Scenariusz przedstawienia wiernie oddawał fabułę utworu, opowiadającego o wspólnym wysiłku wielu postaci, aby wyrwać ogromną rzepkę. Rodzice wykazali się nie tylko talentem aktorskim, ale również dużą kreatywnością w przygotowaniu kostiumów i scenografii. W role babci, dziadka, wnuczki, pieska, kotka, myszki i oczywiście rzepki wcielili się rodzice dzieci z grupy Skrzaty. Ich zaangażowanie i pasja wprowadziły widzów w świat literackiej przygody, wzbudzając liczne uśmiechy i oklaski. Przedstawienie odbyło się na świeżym powietrzu, co pozwoliło wszystkim cieszyć się piękną, majową pogodą. Dzieci z zachwytem obserwowały swoich rodziców na scenie, co dodatkowo umocniło więzi rodzinne i wspólnotę przedszkolną Wszyscy obecni mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z aktorami, co na pewno zostanie miłym wspomnieniem. Dzięki takim inicjatywom, przedszkole nie tylko dba o edukację, ale również integruje społeczność lokalną, promując wartości rodzinne i wspólne spędzanie czasu. Przedstawienie "Rzepka" z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i widzów.

Bernadeta Słaboszewska

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia. Link poniżej :)

Rodzice Dzieciom - Rzepka (youtube.com)

Data dodania: 2024-05-22 09:20:27