ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ''POMYSŁOWA EKO-SKARBONKA''

Przedszkole Miejskie nr 1 "Bajkowy Świat" w Czarnkowie zorganizowało konkurs pt.: "Pomysłowa Eko - skarbonka". Konkurs polegał na wykonaniu funkcjonalnej, przestrzennej  skarbonki z surowców wtórnych i odpadów. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie kreatywności i talentów wśród dzieci, zainteresowanie tematyką oszczędzania i pieniędzy, ale zwrócenie i podkreślenie koncepcji pracy przedszkola na rok szkolny 2022/2023, która brzmi: "Mały Przedsiębiorca".

Na konkurs wpłynęło 45 prac, które zachwyciły swoją pomysłowością i wykonaniem jury. Skarbonki przyjmowały postać świnek, dinozaurów, żółwi, słoni, motyli i innych ciekawych i niepowtarzalnych form. Prace te zostały poddane ocenie, po czym wyłoniono 3 miejsca oraz 3 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za uczestnictwo, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za liczny udział w konkursie, liczymy na to, że nie był to ostatni w takim wydaniu.

Laureaci:

I miejsce: Kinga Izydor – grupa Jaś i Małgosia