ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO ''STOP PALENIU''

Rozstrzygnięcie konkursu "Stop paleniu"

24 maja 2023r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Stop paleniu" w ramach programu edukacyjnego dla przedszkolaków "Czyste Powietrze Wokół Nas". Program ma za zadanie: wykształcić umiejętności rozpoznawania różnych źródeł dymów, "wydobycie" dymu papierosowego, zwiększyć wrażliwość dzieci na szkodliwość dymu papierosowego, zwiększyć wrażliwość dzieci na miejsca, w których mogą być narażone na dym tytoniowy.

Laureatami konkursu zostali:

Michalina Garstka

Hanna Wrocławska

Hanna Traczyk

WYRÓŻNIENIE:

Nadia Przybył, Anna Rążewska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom z podziękowaniem za uczestnictwo w konkursie oraz mały upominek, zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Dyrektor Katarzyna Just.

Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Prace były przepiękne i pomysłowe.

Gratulujemy! :)

Data dodania: 2023-05-26 08:55:29