ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO ''FERIE BAJECZNE, BO BEZPIECZNE''

15 marca 2024r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zjawili się laureaci konkursu plastycznego pn. „Ferie bajeczne, bo bezpieczne”, którego celem było propagowanie wśród dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w okresie ferii zimowych. Organizatorami przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnkowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnkowie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentantka naszego przedszkola Jagoda Jessa z grupy Skrzaty zajęła II miejsce w kategorii „Przedszkola”.

Gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, na której znajdziecie Państwo szczegółowy opis wydarzenia oraz relację fotograficzną.

Konkurs pt. ,,Ferie bajeczne, bo bezpieczne” – rozstrzygnięty! - Aktualności - KPP Czarnków (policja.gov.pl)

Data dodania: 2024-03-20 11:25:03
Data edycji: 2024-03-26 19:13:34