ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO ''CO NAM W DUSZY GRA? - EMOCJE W ŻYCIU CODZIENNYM''

W dniach od 15.04.2022r. – do 26.04.2024r. w grupie „Skrzaty” oraz „Królewna Śnieżka” odbył się wewnętrzny konkurs plastyczny pt. „Co nam w duszy gra? - emocje w życiu codziennym”. Koordynatorem konkursu była Pani Bernadeta Słaboszewska – wychowawca grupy „Skrzaty” oraz Sylwia Nawrot – wychowawca grupy „Królewna Śnieżka”. Na konkurs wpłynęło 28 prac, z których została wykonana wystawa pokonkursowa.

W dniu 30 kwietnia 2024r. obradowało jury w składzie: mgr Milena Cichorek, mgr Paulina Piotrowska, mgr Lucyna Dezor. Jury postanowiło przyznać tytuł laureata wraz z nagrodami następującym uczestnikom konkursu:

I Miejsce Jan Stachnik

II Miejsce Eliza Bednarek

III Miejsce Oliwier Schaefer

Wyróżnienie otrzymali:

• Martyna Kupczyk

• Zoja Kępa

• Jagoda Jessa

• Bartosz Miękisiewicz

Osoby uczestniczące w konkursie, które otrzymały dyplom oraz drobny upominek za udział:

Weronika Bloch,

Tymon Jankowski,