ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ''PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO''

Przedszkole Miejskie nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie zorganizowało konkurs plastyczny pt.: „Pieniądze to nie wszystko”, który był zwieńczeniem całorocznych działań w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Mały przedsiębiorca” i jednocześnie tematem koncepcji pracy przedszkola w roku szkolnym 2022/2023. Celem konkursu było uzmysłowienie dzieciom, iż bogactwo materialne nie musi dawać człowiekowi szczęścia.

Pomysłowość, kreatywność, staranność i estetyka – tak w skrócie można opisać prace, które brały udział w konkursie. Jury wyłoniło 3 miejsca oraz 2 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za uczestnictwo oraz drobne upominki, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za liczny udział w konkursie.

Gratulujemy zdolności manualnych i bezgranicznej wyobraźni!

Wyniki konkursu:

I miejsce – Borys Radomski