ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ''JESIEŃ ZAGOŚCIŁA WŚRÓD NAS''

Troje dzieci z Przedszkola Miejskiego ,,Bajkowy Świat’’ w Czarnkowie wzięło udział w konkursie pt. ,,Jesień zagościła wśród nas’’. Przedszkole nasze reprezentowali: Tymoteusz Galant i Hanna Traczyk z grupy Krasnale, oraz Jagoda Jessa z grupy Skrzaty.

Organizatorem konkursu było Regionalne Centrum Wolontariatu Caritas przy parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Czarnkowie.

Głównym celem konkursu było dostrzeżenie darów, którymi obdarowuje nas jesień, rozwijanie umiejętności, kreatywności i wyobraźni oraz aktywne dostrzeganie zmian krajobrazu. Zadaniem konkursowym było stworzenie  jesiennej kompozycji.

Jury konkursowe przyznało III miejsce Tymoteuszowi Galant, a Jagoda Jessa otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom za udział w konkursie oraz zaprezentowanie swoich umiejętności plastycznych.

Życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-11-14 17:22:41