RODZICE - DZIECIOM

W dniu 13 czerwca odbył się spektakl RODZICE - DZIECIOM pt. Rzepka” Juliana Tuwima w wykonaniu rodziców z grupy „Troskliwe Misie”. Rodzice wcielili się w role aktorów i zagrali przedstawienie dla dzieci. Przedszkolaki z ogromną uwagą i ciekawością oglądały widowisko. Na spektakl zaproszono także dzieci z oddziałów: „Pszczółka Maja”, „Jaś i Małgosia” oraz „Królewna Śnieżka”. W trakcie przedstawienia aktorzy nawiązywali kontakt z publicznością, a głównym zadaniem aktorów było zaprezentowanie danej postaci poprzez ruch, taniec, wspaniały strój oraz humor. Również udanym pomysłem było włączenie do scenariusza znanych i lubianych piosenek z repertuaru dziecięcego. Aktorzy spisali się profesjonalnie, wszyscy byli zachwyceni humorystyczną interpretacją wiersza , a dzieci dumne ze swoich rodziców. Nagrodą dla wspaniałych aktorów były gromkie brawa oraz szeroki uśmiech na twarzy wszystkich widzów.

Wszystkim rodzicom biorącym udział w przedstawieniu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek włożony w przygotowanie tego nadzwyczajnego i pełnego radości przedstawienia.

Data dodania: 2022-06-21 22:17:31
Data edycji: 2022-06-21 22:25:08