PRZEDSZKOLNE OSTATKI W MCK

PRZEDSZKOLNE OSTATKI

Dnia 20 lutego w Sali Towarzyskiej w MCK odbył  się bal karnawałowy dla dzieci z grupy Kubusia Puchatka i ich rodzin- rodziców i rodzeństwa. Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor witając przybyłych gości, potem wystrzelono w górę konfetti i rozpoczęła się zabawa przy muzyce. Rodzice wraz z dziećmi przebrali się za różne postacie, a ich wyobraźnia i pomysłowość nie miała granic. Na balu nie brakowało: księżniczek, wróżek, Indian, przyjaciół ze Stumilowego Lasu, koników, spidermanów, więźniów, policjantów, lekarza, Shreka, hydraulika, zwierzątek, kowbojów, muszkieterów, dinozaura a nawet księdza, zakonnicy i Draculi. W międzyczasie odbyła się także prezentacja wszystkich strojów. Zabawa  była tak dobra, że spotkanie przeciągnęło się  o kolejne tańce i konkurencje. Nie udało by się stworzyć takiej atmosfery bez współpracy z rodzicami, ich pomocy w udekorowaniu sali, stworzeniu baneru, przygotowaniu poczęstunku, strojów a także aktywnego udziału w karnawałowym szaleństwie.

Katarzyna Szkudlarek

Data dodania: 2023-02-22 16:47:37