PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ

W miniony czwartek przedszkolaki z grup Jaś i Małgosia oraz Królewna Śnieżka gościły w MOPS – ie. Zaprezentowały tam swoje świąteczne przedstawienie podczas spotkania wigilijnego.

Kogóż tam nie było…Były dzieci, które wyruszyły na poszukiwanie choinki, były śnieżynki wraz z panią Zimą, która wszystkim zebranym sypała pod nogi śnieg, były też „rozrabiające” renifery. Oczywiście jak przystało na tę porę roku zawitał tam również Święty Mikołaj (wiadomo, że z prezentami), a wszystkich zebranych oczarowała i zaczarowała wróżka tańcząca ze śnieżynkami. Tak więc wszystkie postaci związane były ze zbliżającymi się Świętami.  Przedszkolacy bez tremy pokazały swoje umiejętności aktorskie prezentując je w tańcach i piosenkach. Swój występ zakończyły kolędą, którą .zebrani goście nucili wraz z dziećmi.                                                                                 Po ostatnim takcie kolędy rozległy się gromkie brawa i podziękowania za „tak wspaniały występ” – jak powiedziała nasza Gospodyni. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a dzieci do przedszkola wróciły z prezentami w postaci słodkośći , które otrzymały w ramach podziękowań .

Data dodania: 2023-12-22 08:54:57
Data edycji: 2023-12-22 08:56:40