PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE pt. ''MAGICZNE ŚWIĘTA''

" MAGICZNE ŚWIĘTA"

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, nasze Misiaczki wystąpiły w przedstawieniu  przygotowanym specjalnie dla Was Drodzy Rodzice. Przedstawienie miało charakter typowo świąteczny, o czym się przekonacie oglądając je. Po  występach  wspólnie   zasiedliśmy   przy  odświętnie  nakrytych  stołach, złożyliśmy  najlepsze  bożonarodzeniowe  życzenia, podzieliliśmy  się  opłatkiem oraz skosztowaliśmy słodki poczęstunek. Podczas  posiłku  cicho  rozbrzmiewały  kolędy.

Kultywowanie  takich  tradycji  jest  dla  dzieci  szczególnie  ważne.  Kiedyś  one  zastąpią  nas – dorosłych  w  przekazywaniu  tej  tradycji, do  której  jesteśmy  bardzo  przywiązani  i  co  stanowi  dla  nas  niezaprzeczalną  wartość.  Takie  podniosłe  chwile  nie  tylko  utrwalają  dzieciom  znajomość  zwyczajów  świątecznych  lecz  również  wzmacniają  serdeczne  relacje  między  nimi.

Data dodania: 2021-12-22 15:38:55
Data edycji: 2021-12-22 19:44:56