PRZEDSTAWIENIE PT.: ''KACZKA DZIWACZKA'' W WYKONANIU RODZICÓW Z GRUPY ''RYBKI''

Dziś w Naszym Przedszkolu odbyło się wyjątkowe Przedstawienie w wykonaniu Rodziców pt. "Kaczka Dziwaczka"

Cała inscenizacja odbyła się w grupie „Rybki”, gdzie rodzice prezentowali swoje umiejętności aktorskie. Była to ogromną niespodzianka dla dzieci. W sali zebrały się wszystkie grupy przedszkolne włącznie z nauczycielami. Rodzice  w zabawny i atrakcyjny sposób ukazali zawarte w utworze elementy humorystyczne, które wyzwoliły w widzach ogromna radość, pobudziły wyobraźnię. Znane piosenki i układy taneczne wplecione w spektakl dodały uroku całemu przedsięwzięciu, a publiczność z łatwością mogła się włączyć w przedstawienie. Spektakl był wspaniałą zabawą, ale też formą nauki. Trud i ciężka praca aktorów – rodziców włożona w przygotowanie została nagrodzona gromkimi brawami publiczności. Niejedna łza wzruszenia pojawiła się na policzku, radość i uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, kolorową prezentacje wiersza i czekamy na więcej.

Brawo Rodzice!

Aktorzy występujący w przedstawieniu:

Mama Szymka F. – Kaczka Dziwaczka.

Mama Dorotki – Aptekarka.

Mama Ani S. – Narrator.

Kucharz oraz Kaczka – Rodzice Franka,

Mama Jagody J. – Kaczka 2.

Mama Antosia – Kupiec.

Mama Wojtusia – Praczka.

Mama Gabrysia – Fryzjerka.

Wychowawcy grupy:

Bernadeta Słaboszewska oraz Natalia Perska