PREZENT POD CHOINKĘ OD PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 ''BAJKOWY ŚWIAT''

Prezent pod choinkę od pracowników Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie

Dzięki życzliwości pracowników Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarkowie udało się zorganizować zbiórkę pieniędzy i pozyskać odpowiednią kwotę  na zakup wózka „Rok po roku”. Zakupiony wózek został przekazany potrzebującej rodzinie, której dzieci uczęszczają do naszego przedszkola. Wózek ten ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Inicjatywa ta utwierdziła nas w przekonaniu, że  warto pomagać. Mamy nadzieję, że prezent ten posłuży rodzinie przez najbliższy czas.

W imieniu rodziny dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca.

A. Buśka

S. Stróżyńska