PRACE KONKURSOWE DZIECI ''DZIEŃ DOBRA''

PRACE KONKURSOWE DZIECI ,,DZIEŃ DOBRA’’

Dzieci z naszego przedszkola z grup: Krasnale, Jaś i Małgosia, Troskliwe Misie, wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem ,,DZIEŃ DOBRA’’.

Organizatorem konkursu jest Regionalne Centrum Wolontariatu Caritas w Czarnkowie oraz Zespół Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

Głównym celem konkursu było dostrzeżenie dobra, które otacza nas na co dzień, jak również rozwijanie umiejętności, kreatywności i wyobraźni oraz aktywne uczestnictwo w wydarzeniach lokalnych.

Nagrodzone prace konkursowe zostaną przedstawione na wystawie pokonkursowej podczas DNIA DOBRA 15 kwietnia 2023r. na Placu Wolności w Czarnkowie.

Wszystkim uczestnikom z Przedszkola Miejskiego nr 1 ,,Bajkowy Świat’’ w Czarnkowie serdecznie gratulujemy kreatywności i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Data dodania: 2023-04-06 08:15:50
Data edycji: 2023-04-06 08:30:53