WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

''POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...'' - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 ''BAJKOWY ŚWIAT''

,,Pożegnania nadszedł czas…’’

17 czerwca 2024r. o godz. 17.00 odbyła się uroczystość pożegnania sześciolatków z Przedszkola Miejskiego nr 1 ,,Bajkowy Świat’’ w Czarnkowie. Gala miała miejsce w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie.

Na uroczystość przybyły dzieci wraz z rodzicami, zaproszeni goście oraz Grono Pedagogiczne. Tego dnia pożegnaliśmy 73 absolwentów z grup: ,,Skrzaty’’, ,,Krasnale’’, ,,Królewna Śnieżka’’. Dzieci przedstawiły program artystyczny, który rozpoczęły tradycyjnym tańcem polonez. Następnie zaśpiewały hymn przedszkola, po czym nastąpiło przemówienie Pani dyrektor Katarzyny Just, która oficjalnie powitała wszystkich przybyłych gości. Każda z kończących grup zaprezentowała wierszyki, które były wspomnieniem wspólnego czasu spędzonego w przedszkolu oraz taniec. ,,Skrzaty’’ prezentowały taniec do piosenki ,,Dirty Dancing’’, ,,Krasnale’’ wykonały układ taneczny do podkładu muzycznego ,,Safari Duo’ ’z kolorowymi z bum bum rurkami , a ,,Królewna Śnieżka’’ układ taneczny z pomponami do piosenki ,,T-Dare la,la,la’’. Po występach dzieci oraz zaprezentowaniu umiejętności recytatorskich absolwenci wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. ,,Kończymy już przedszkole’ ’i zatańczyły taniec z kolorowymi wstążkami pt. ,,Obiecaj mi’’. Następnie Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za zaangażowanie i wkład wniesiony na rzecz placówki wręczając im dyplom ,,Przyjaciela Przedszkola’’ oraz wręczyła dyplomy wszystkim absolwentom. Na zakończenie przedszkolaki oraz wszyscy pracownicy przedszkola wspólnie na scenie zaśpiewali piosenkę pt. ,,Mam taką moc’’. Zaproszeni rodzice byli zachwyceni występami swoich dzieci i nagrodzili ich gromkimi brawami.

Dziękujemy naszym przedszkolakom, za chwile które spędziliśmy razem. Wierzymy, że będziecie nas mile wspominać i czasem odwiedzać. Życzymy Wam również, by nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Życzymy  wielu sukcesów w szkole.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola serdecznie dziękują za pomoc w organizacji uroczystości dyrektorowi Panu J. Pertkowi, Panu P. Zajda oraz innym pracownikom MCK w Czarnkowie. Dziękujemy również Panu M.  Zodro z Pracowni Fotograficznej za oprawę uroczystości.

Data dodania: 2024-06-21 12:40:42
Data edycji: 2024-06-21 13:07:06