POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

W Przedszkolu Miejskim nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie 23 czerwca oraz 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola przez dzieci  z grupy Plastusie, Skrzatów i Królewny Śnieżki. Wiele miesięcy wspólnych zabaw, zajęć, wycieczek i spotkań z ciekawymi ludźmi. Nadszedł czas pożegnań i wakacji.

W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną „Pożegnanie starszaków" nie odbyło się w tradycyjny sposób. Podjęliśmy decyzję, że przyjmie ono formę filmików nagranych w każdej grupie przez Panie nauczycielki. Program artystyczny rozpoczął się hymnem przedszkola i dostojnym Polonezem. Przedstawienia pełne humorystycznych dialogów, wzruszające podziękowania dla pracowników przedszkola, pożegnanie starszaków przez młodszych kolegów z grupy były przeplatane pięknymi układami tanecznymi, piosenkami oraz wierszami na temat kończącego się pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji. Po części artystycznej, która była prezentacją zdobytych umiejętności, nadszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz upominek ufundowany przez Radę Rodziców w formie pamiątkowego zdjęcia. Rodzice oraz inni goście, którzy obejrzeli nagrania byli zachwyceni zdolnościami artystycznymi dzieci i na pewno się na ich twarzach pojawiały łzy wzruszenia.
Pożegnania zawsze są trudne lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Data dodania: 2021-06-29 22:10:53
Data edycji: 2021-06-29 22:18:41