PODZIĘKOWANIA

Dzisiejszy dzień był następnym z wielu, który utwierdza mnie w przekonaniu, że mogę liczyć na moich pracowników. Dziękuję im za zaangażowanie w wypełnianiu swoich obowiązków, dziękuję też za to, że mają ich świadomość i satysfakcję z dobrze wykonanych zadań. Jestem zachwycona organizacją dzisiejszego Dnia Dziecka. Różnorodność atrakcji, które czekały na naszych wychowanków przyniosła im mnóstwo radości i uśmiechu. Najważniejszym obowiązkiem nas dorosłych jest uszczęśliwianie dzieci. Dziecko szczęśliwe ma poczucie bezpieczeństwa, chce poznawać nowe rzeczy, jest żądne wiedzy, osiąga o wiele szybciej dojrzałość emocjonalną i społeczną pozwalającą mu na otwarcie się na innych. Przyjaźń w życiu jest bardzo ważna. Dziękuję wszystkim, którzy każdego dnia, a szczególnie dzisiaj, przyczyniają się do tego, że nasze przedszkolaki są pełne dobrych emocji.

Dziękuję bardzo Radzie Rodziców, na którą zawsze mogę liczyć. Zaangażowanie Państwa w sprawy Przedszkola jest dla mnie niezwykle pomocne w organizowaniu różnych imprez, uroczystości i innych działań naszej placówki.

Z poważaniem,

Katarzyna Just