''PODWODNY ŚWIAT'' W TROSKLIWYCH MISIACH

17.05.2023 sala grupy Troskliwe Misie zamieniła się w podwodny świat. Gościliśmy Rodziców, którzy dołożyli starań, żeby ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny. Dodatkowo dzieci były przebrane tematycznie na niebiesko. Rodzice współpracując ze swoimi dziećmi wykonywali dekoracje podwodnego świata. Pojawiały się kraby, błazenki i inne ryby, które kreowały dzieci w taki sposób, jak podpowiadała im wyobraźnia. Muszle, koralowce, koniki morskie były dopełnieniem tego podwodnego świata. Z wielką przyjemnością patrzyliśmy na zaangazowanie dzieci i rodziców, na pomysły dzieci i sposób wykonania prac. Ważne dla nas było to, że to dzieci były głównymi pomysłodawcami i to one ozdabiały, wycinały, wyklejały ćwicząc przy tym motorykę małą. Naszym celem było nie tylko rozwijanie umiejętności grafomotorycznych, ale również poszerzanie wiadomości na temat ryb i środowiska ich życia oraz ukazywanie piękna przyrody. Zakończeniem zajęć było rozwiązywanie zagadek, które tematycznie pasowały do naszego wodnego świata. Dziękujemy za liczną frekwencję i mamy nadzieję, że dzień ten będzie powodem do następnych spotkań w "Bajkowym Świecie".

Data dodania: 2023-05-20 13:08:48
Data edycji: 2023-05-20 13:11:06