REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 (kliknij w pasek)

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W dniu 19 marca 2021 r. tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się w naszych kolorowych salach od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu ciekawych atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w barwnym korowodzie z kwiatami i instrumentami, skandując hasła: „Wiosno przyjdź - Zimo odejdź". Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.

Data dodania: 2021-03-21 11:42:07
Data edycji: 2021-03-29 11:48:33