REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 (kliknij w pasek)

OTWARCIE PLACU ZABAW PRZY UL. ROLNEJ

Szczera radość najlepszą oceną...

Wszystkim doskonale wiadomo, że nie ma nic bardziej szczerego i bezinteresownego niż dziecięcy uśmiech.

1 czerwca w Dniu Dziecka u przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie pojawił się wyjątkowy gość - Pan Burmistrz Andrzej Tadla, który osobiście złożył dzieciom piękne życzenia

i poczęstował przedszkolaki pysznościami. Na twarzach dzieci natychmiast pojawił się szczery uśmiech oraz radosne i donośne - „Dziękujemy”!
Jednak na tym nie koniec, kilka dni później Pani Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” Katarzyna Just, w towarzystwie przedszkolaków dokonała uroczystego otwarcia nowych zestawów zabawowych, które pojawiły się na placu zabaw przedszkola przy ul. Rolnej 2.
Już od jakiegoś czasu przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały prace wykonywane na placu zabaw, zastanawiały się wielokrotnie jaki będzie efekt końcowy. Każdego dnia ich oczom ukazywały się nowe elementy, które zaczynały się składać w bardzo atrakcyjną całość. Teraz wywołuje całe mnóstwo szczerych uśmiechów

i okrzyków radości - lepszej oceny wystawić nie można. Jest to ocena tym cenniejsze, że nie ulega osłabieniu wraz z upływem czasu - każdego roku plac zabaw będzie wywoływał uśmiechy na twarzach kolejnych pokoleń dzieci.

Joanna Góral - Przesłańska

Data dodania: 2021-06-20 17:50:49