OŚWIADCZENIE W ZWIĄZKU Z WYCINKĄ DRZEW - Przedszkole Miejskie nr 1 Bajkowy Świat w Czarnkowie WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

OÅšWIADCZENIE W ZWIÄ„ZKU Z WYCINKÄ„ DRZEW

OÅšWIADCZENIE

W zwiÄ…zku z usuniÄ™ciem drzew rosnÄ…cych na terenie historycznego ukÅ‚adu i rozplanowania miasta Czarnków, na Dz. nr ew. 714, 719, 720, obrÄ™b 0001 Czarnków, oÅ›wiadczam, że decyzjÄ™ tÄ™ wydaÅ‚ Wielkopolski Wojewódźki Konserwator Zabytków Wojewódźkiego UrzÄ™du Ochrony Zabytków w Poznaniu - Delegatura w Pile. Pozwolenie        Nr 189/2022/A.

ZÅ‚y stan zdrowotny drzew zostaÅ‚ wczeÅ›niej stwierdzony przez pracownika wynonujÄ…cego coroczne ciÄ™cie pielÄ™gnacyjne, a nastÄ™pnie przez Inspektora ds. Ochrony Zabytkowej Zieleni, z ogÄ™dzin sporzÄ…dzono protokóÅ‚.

Drzewa zagrażaÅ‚y bezpieczeÅ„stwu wychowanków Przedszkola, ich rodziców, przechodniów i mieszkaÅ„ców Czarnkowa korzystajÄ…cych z placu zabaw Przedszkola Miejskiego nr 1 ,,Bajkowy Åšwiat" w Czarnkowie.

Katarzyna Just

Data dodania: 2022-11-14 14:17:44