NARODOWY DZIEŃ SPORTU Z MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW

19 września 2023 roku grupy Krasnale oraz Skrzaty wybrały się na wycieczkę do czarnkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz do Miejskiego Klubu Sportowego Steico Noteć Czarnków. Dzięki uprzejmości Pana Adama Drozdowicza mieliśmy okazję uczestniczyć w fantastycznym treningu piłkarskim, zapoznać się z obiektami sportowymi i usłyszeć kilka ciekawostek o działalności czarnkowskiego klubu sportowego. Następnie dzieci zapoznały się z możliwościami uprawiania różnych sportów w lokalnym OSiRze. Zobaczyliśmy z bliska baseny, boisko do siatkówki plażowej, boisko Trio-basket, kręgielnie  i mini golfa na świeżym powietrzu, rampę wrotkarską oraz siłownię zewnętrzną. A to wszystko dzięki Pani Monice Grębka-Radzi, która wzbogaciła naszą wiedzę nowymi informacjami oraz odpowiedziała na nurtujące pytanie, mianowicie „Dlaczego woda w basenie jest zawsze czysta?”. Krasnale i Skrzaty zobaczyły pomieszczenia, w których filtrowana i oczyszczana jest woda.

Niewątpliwie był to dzień pełen sportowych wrażeń!

Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Drozdowiczowi za poświęcony nam czas. Pana zaangażowanie w organizację tego dnia stworzyło sytuacje sprzyjające budowaniu zainteresowania dzieci sportem oraz aktywnością fizyczną. Dzięki kreatywności i doskonałemu podejściu, dzieci z przyjemnością uczestniczyły w sportowych wyzwaniach.

Data dodania: 2023-09-20 13:48:45
Data edycji: 2023-09-20 13:54:30