Książeczka logopedyczna z obrazkami – głoska [sz]

Mała książeczka z bogatym materiałem wyrazowo – obrazkowym z głoską [sz] w wygłosie. Wystarczy wydrukować jedną stronę papieru, rozciąć według instrukcji, poskładać, dodać kolorową okładkę i mamy świetną pomoc do ćwiczeń! Słowa są dobrane z zachowaniem czystości fonetycznej. Ten materiał ćwiczeniowy spodoba się dzieciom:)
Plik do wydruku w załączeniu.

W książeczce znajduje się 16 podpisanych obrazków: mysz, kalosz, kapelusz, afisz, tusz, klosz, pióropusz, gulasz, dobosz, kosz, busz, flesz, bambosz, pisz, ratusz, Łukasz.

Sposób wykonania książeczki:

1. Wydrukować kartkę, odciąć niepotrzebną krawędź dookoła.
2. Złożyć dwukrotnie kartkę – według linii – w pionie i poziomie a następnie rozprostować ją.
3. Naciąć w 3 miejscach ale nie rozcinając kartki!
4. Złożyć w książeczkę, tak jak to zostało pokazane na filmie.
5. Z kolorowego papieru wyciąć i przykleić okładkę.
6. Dla komfortu użytkowania książeczki skleić wewnątrz te kartki, które się rozchodzą.

Materiał obrazkowo – wyrazowy może również posłużyć jako wklejka do zeszytu do pokolorowania przygotowana w formie karty pracy do domu. Wystarczy rozciąć obrazki na 4 paski, odwrócić te wydrukowane do góry nogami i wkleić do zeszytu dziecka.

Data dodania: 2020-06-09 10:21:50
Data edycji: 2020-06-09 10:29:25