KINO SFERYCZNE W ''BAJKOWYM ŚWIECIE''

Nasze przedszkolaki miały nie lada atrakcję! Do przedszkola przyjechało kino sferyczne – mobilne planetarium. W takim kinie dzieci mogły przenieść się do innej przestrzeni, a dzięki projekcji filmu w specjalnej kopule miały wrażenie, że znajdują się w samym centrum akcji.

Tym razem akcja filmu edukacyjnego dotyczyła obrotów Ziemi wokół Słońca, a więc następstw pór roku. Dzieci dowiedziały się jak to się dzieje, że pory roku się zmieniają i że ma to wpływ na wegetację roślin i tryb życia zwierząt, a każda pora roku jest potrzebna.

Dzieci pogłębiły swoją wiedzę i świetnie się bawiły oglądając film na leżąco. To były niezapomniane wrażenia.

Data dodania: 2024-03-20 09:13:57
Data edycji: 2024-03-20 09:28:42