FESTYN ''ZWYCZAJE, OBYCZAJE I TRADYCJE WIELKANOCNE''

21 marca 2024r. nasze przedszkolaki wzięły udział w festynie "Zwyczaje, obyczaje i tradycje wielkanocne" organizowanym przez Miejską Bibiliotekę Publiczną w Czarnkowie. Dzieci udały się na Plac Wolności by wspólnie pielęgnować tradycje wielkanocne. Ozdabiały ciasteczkowe jajeczka, zachwycały się kolorowymi mazurkami, tworzyły ozdoby wielkanocne, podziwiały rękodzieła wykonane przez innych. Była to wspaniała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, podzielić się własnymi pomysłami oraz cieszyć się tradycyjnymi obyczajami z okazji Świąt Wielkanocnych. Dzięki takim wydarzeniom nasze przedszkolaki mogą lepiej poznać i zrozumieć kulturę oraz historię naszego kraju. Jest to również doskonała okazja do budowania więzi międzypokoleniowych oraz kultywowania wspólnych wartości rodzinnych.

Data dodania: 2024-03-26 07:29:55
Data edycji: 2024-03-26 07:39:35