DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

22 marca w Miejskim Przedszkolu nr 1 "Bajkowy Świat" w Czarnkowie obchodziliśmy Dzień Przedsiębiorczości. Przedsiębiorczość jest jedną z kompetencji kluczowych w przedszkolu, która dotyczy zdolności do wykorzystania szans i pomysłów przedszkolaków. Dzięki rozmowom o pasjach i sposobach ich wykorzystania w życiu codziennym uczymy dzieci szeroko pojętej przedsiębiorczości. Wspierając dzieci podczas udziału w konkursach, eksperymentowaniu, rozwijaniu swoich zainteresowań, także wspieramy dzieci w tym, aby byli kreatywni, a co za tym idzie także przedsiębiorczy. W naszym przedszkolu elementy tej kompetencji są obecne podczas wszystkich działań edukacyjnych, opiekuńczych oraz wychowawczych, w których uczestniczy dziecko w przedszkolu.

Data dodania: 2023-03-24 18:56:57
Data edycji: 2023-03-24 18:59:32