DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia , to święto obchodzone na całym świecie, a nie tylko w naszym przedszkolu. Zapewne prawie każde dziecko ma swoją ulubioną maskotkę, która jest towarzyszem dziecięcych zabaw. Bardzo często jest nią właśnie pluszowy miś. Taka maskotka jest z dzieckiem w czasie jego radości, ale jest też powiernikiem jego sekretów. Ta mała przytulanka jest też często świadkiem łez jej właściciela.

Święto to bardzo chętnie obchodzą najmłodsi. W tym dniu dzieci (i panie) do przedszkola przyniosły swoje misie, a każdy był piękny i najukochańszy. Było sporo zabaw i opowieści o swoich przyjaciołach w pięknie „misiowo” przystrojonych salach. Nie zabrakło też prac plastycznych związanych z tym dniem, a każda praca, to wspaniały miś. Świętowanie zakończył poczęstunek dla dzieci i „misiów”.

W tym dniu uśmiech nie schodził z twarzy dzieci i na pewno zostanie na nich na bardzo długo.

Data dodania: 2023-11-26 16:22:49
Data edycji: 2023-11-26 16:26:57